LMSK small

Norises datums: 2019. gada 27. aprīlī

 

Norises vieta: “Dālderi”, Babītes novads

Eksperts: Valentinas Stiklius (Lietuva)

 

Lai pieteiktos izstādei nepieciešams uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. nosūtīt sekojošus dokumentus:

1. Aizpildīts pieteikums

2. Ciltsrakstu kopija

3. LKF maksājumu karte

4. Ja reģistrējat suni darba vai čempionu klasē, atbilstoši diplomu kopijas

5. Garantijas vēstule vai maksājuma uzdevuma kopija

 

Rekvizīti: LATVIJAS MEDĪBU SUŅU KLUBS,

Reģ.Nr. 40008029108,

Swedbank, SWIFT: HABALV22

konts: LV54HABA0551014516259

 

Pieteikuma forma: šeit

Konkursu pieteikuma forma: šeit

Garantijas vēstule: šeit

 

DALĪBAS MAKSA
 

  LMSK un citi LKF biedri
*par katru nākamo suni

Dalībnieki no ārzemēm

*par katru nākamo suni

  Visas klases mazuļi (4-6 mēn.), kucēni un veterāni Konkursi Visas klases mazuļi (4-6 mēn), kucēni un veterāni Konkursi
Līdz 06.03. EUR 20 (*18) EUR 10 EUR 7 EUR 30 (*25) EUR 15 EUR 10
07.03.-03.04. EUR 25 (*23) EUR 10 EUR 7 EUR 35 (*30) EUR 15 EUR 10
04.04.-12.04. EUR 30 (*28) EUR 10 EUR 7 EUR 40 (*35) EUR 15 EUR 10

 

* Kluba izstādes „Diānas Kauss 2019” ietvaros tiks organizēts arī konkurss „Bērns un suns”!

Aicinām Jūs pieteikt šim konkursam bērnus (vecumā līdz 7 gadiem) un suņus (bez vecuma ierobežojuma J )!

Sunim, kas piedalīsies konkursā „Bērns un suns” jābūt piereģistrētam izstādē „Diānas Kauss 2019”.

Dalības maksa: 7.00 EUR

LV čempioniem (LKF biedriem) - visu reģistrācijas laiku pirmā cena, reģistrējot suni čempionu klasē.

* Veterāniem virs 10 gadiem bezmaksas reģistrācija! 

 

Reģistrācija ir beigusies! 

 

Vieta: Rīga, t/c SPICE Home, 1st stāvs, Dino Arena (Rīga, Jaunmoku iela 13).

      Eksperts: Domenico Di Matteo (Itālija)

Eksperta CV: šeit

 

Lai pieteiktos izstādei nepieciešams uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. nosūtīt sekojošus dokumentus:

1. Aizpildīts pieteikums

2. Ciltsrakstu kopija

3. LKF 2017. gada maksājumu karte

4. Ja reģistrējat suni darba vai čempionu klasē, atbilstoši diplomu kopijas

5. Garantijas vēstule vai maksājuma uzdevuma kopija

 

Pieteikuma forma: šeit

Konkursu pieteikuma forma: šeit

Garantijas vēstule: šeit

 

  LMSK un citi LKF biedri
*par otro suni
**par trešo un nākamo suni

LMSK un citi LKF biedri

 

Konkursi

Dalībnieki no ārzemēm

*par otro suni
**par trešo un nākamo suni

Dalībnieki no ārzemēm

 

Konkursi

  Visas klases mazuļi (4-6 mēn.), kucēni un veterāni Visas klases mazuļi (4-6 mēn), kucēni un veterāni
Līdz 09.08. EUR 22 (*20, **18) EUR 10 EUR 7 EUR 35 (*33, **31) 18 EUR EUR 10
10.08. – 06.09. EUR 28 (*26, **24) EUR 10 EUR 40 (*38, **36) 18 EUR
07.09. -  14.09. EUR 35 (*33, **31) EUR 10 EUR 45 (*43, **41) 18 EUR

 

Veterāni vecāki pār 10 gadiem – bez maksas!

Rekvizīti apmaksai: LATVIJAS MEDĪBU SUŅU KLUBS, reģ. 40008029108,

Swedbank, konts: LV54HABA0551014516259, SWIFT: HABALV22

 

 

Norises vieta: “Dālderi”, Babītes novads

Eksperts: Wojtek Burski, Polija

Eksperta CV: skatīt

 

 

Ringu sadalījums un izstādes programma

“DIĀNAS KAUSS 2017”

Judging and Show Schedule

"DIANA CUP 2017"

 

                                                                                                                                Skaits   Laiks
                                                                                                                                Entries  Time

Reģistrācijas sākums/Beginning of registration                                                             10:30

Ekspertīzes sākums/Beginning of judging                                                                    11:00

WOJTEK BURSKI:

 

Veimārietis īssp. /Weimaraner shorthaired                                            16         11.00

Vācu īssp. putnu suns/Deutscher Kurzhaar. Vorstehhund                     13         12:05

Vācu assp. putnu suns/Deutscher Drahthaar.Vorstehhund                    2           12.57

Ungāru vižla īsspalv./Hungarian Vizsla shorthaired                              8           13:05

Pārtraukums/Coffee break                                                                       13:30 – 13.45

Īru seters/Irish Setter                                                                            9           13.45

Angļu seters/English Setter                                                                  8           14.20

Skotu seters/Gordon Setter                                                                  1           14.50

Īru sarkanbaltais seters/Irish red and white setter                                1           15.54

Itāļu braks/Bracco Italiano                                                                   1           14:58

Krievu spaniels/Russian Spaniel                                                         5            15:02

Igaunijas dzinējsuns/Estonian hound                                                 2            15:22

 

Konkursi/Final competitions                                                                             15:45

Bērns un suns/”Child and a dog” Competition                               Wojtek Burski

Pāru konkurss/Best Brace Competition                                       Wojtek Burski

Pēcnācēju konkurss/Best Progeny Competition                            Wojtek Burski

Audzētavu konkurss/ Best Kennel Competition                            Wojtek Burski

Labākais izstādes kucēns / Best Puppy In Show                         Wojtek Burski

Labākais izstādes juniors / Best Junior In Show                           Wojtek Burski

Labākais izstādes veterāns / Best Veteran  In Show                    Wojtek Burski

Labākais 7. grupā / Best In FCI Group 7                                      Wojtek Burski

Labākais starp ne-FCI šķirnēm / Best In Group "0"                      Wojtek Burski

LABĀKAIS IZSTĀDES SUNS / BEST IN SHOW                        Wojtek Burski

 

APSVEICAM DALĪBNIEKUS UN UZVARĒTĀJUS! CONGRATULATIONS TO ALL THE PARTICIPANTS AND WINNERS!

 

 LMSK izstāde: Specializētā medību suņu izstāde 7. un 0. grupām "DIĀNAS KAUSS 2016" (CAC)

Norises datums: 2016. gada 23. aprīlī

Norises vieta: “Dālderi”, Babītes novads

Eksperts: Eeva Anttinen, Somija (7. grupa)

Eksperts: Inese Pablaka, Latvija ( ''0'' grupa)

 

Fotogalerija: https://failiem.lv/u/4cgrpk99

 

 IZSTĀDES REZULTĀTI/SHOW RESULTS:

 

BEST IN SHOW:

 

1. vieta Skotu seters ADELE SCOTCH DO POLE īp. A.Šķila, Latvija

2. vieta Krievu spaniels EKBAR CEZBOYAR īp. A. Tukris, Latvija

 

Pāru konkurss / Best brace competition

1. vieta ARGAS/ AMBER RAIN CARSKI TRAKT īp. K Šterna, Liepāja, Latvija

Pēcnācēju konkurss / Best Progeny competition:

1. vieta Ungāru vižla īssp. FREDI Z HORNYCH SALIB īp. L. Blumberga, Latvija

2. vieta Vācu īsspalvainais putnusuns JARA Z CZARNEGO DWORU, īp. P. Zvaigzne, Latvija

3. vieta Krievu spaniels CHARA-BOYARA īp. J. Pumpure, Latvija

Audzētavu konkurss / Best Kennel competition

1. vieta KENNEL VINCA THORE īp. K. Niilus, Igaunija

Labākais izstādes kucēns / Best Puppy in Show

1. Ungāru vižla īssp. ELIDIUM ASTON MARTIN īp. M. Dukaļska, Latvija

2. Veimārietis īssp. ALTAIS SILVER SCYTHIANS īp. V. Rožkalne, Latvija

3. Vācu īsspalvainais putnusuns ARABEL REX AIRA īp. K. Ozoliņs, Latvija

Labākais izstādes juniors / Best Junior in Show

1. Veimārietis īssp. ZARA CARSKI TRAKT īp. K. Jarmakoviča, Latvija

2. Portugāļu pointers FAB POINT ALTO DOURO FORTUNA īp. V. Jurgone, Latvija

Labākais izstādes veterāns / Best Veteran in Show

1. Vācu īsspalvainais putnusuns MALOMKOZI BISHOP ROLF īp. A Logins, Latvija

2. Īru seters NIGEL WOLMAR ATTRACTION īp. N. Jentkiene, Latvija

3. Krievu spaniels CHARA BOYARA īp. J. Pumpure, Latvija

4. Ungāru vižla īssp. MAGASPARTI RUTINOSJATEK īp. K. Un A. Līdaki, Latvija

Labākais 7. grupā / Best FCI Group 7

1. Skotu seters ADELE SCOTCH DO POLE īp. A. Šķila, Latvija

2. Īru seters VINCA THORE INDIGO īp. K. Niilus, T. Ringo, Igaunija

3. Vācu īsspalvainais putnusuns KOBI ARABEL REX īp. K. Vērdiņa, Latvija

4. Veimārietis īssp. ZARA CARSKI TRAKT īp. K. Jarmakoviča, Latvija

5. Portugāļu pointers FAB POINT ALTO DOURO FORTUNA īp. V. Jurgone, Latvija

Labākais 0 grupā / Best in Group 0

1. Krievu spaniels EKBAR CEZBOYAR īp. A. Tukris, Latvija

 

Oficiālā Latvijas Kinoloģiskās federācijas mājas lapa ar izstāžu kalendāru šeit

Oficiālā Lietuvas kinologu biedrības (LKD) mājas lapa ar izstāžu kalendāru šeit

Oficiālā Igaunijas kennelkluba (EKU) mājas lapa ar izstāžu kalendāru šeit

Informāciju par izstādēm citās valstīs var atrast katras valsts kennelkluba mājas lapā (valstu saraksts šeit)

Informāciju par visām starptautiskajām (CACIB ranga) izstādēm visās pasaules valstīs, ieskaitot "European Winner", "World Winner" šeit  u.c. skatiet FCI mājas lapā

Mūsu Kluba šķirņu suņi var piedalīties visu šķirņu starptautiskajās (CACIB) un nacionālajās (CAC) izstādēs, kā arī atsevišķu klubu vai FCI grupu specializētajās izstādēs (laikas - 5. grupas izstādēs, putnu suņi - 7. grupas izstādēs).

Apakškategorijas