LMSK small

Apsveicam visus Jaunsuņu pārbaudes dalībniekus un uzvarētājus! 

 Paldies Dr. Zaigas Veterinārai klīnikai un SIA ,,AND GROUP’’ (‘’BELCANDO’’ ) par sarūpēto atbalstu!

Rezultāti:

1. Vācu īsspalvainais putnusuns AIK HUNTER STYLE īp. M. Dreiblathens - 100 punkti, I pakāpe

2. Ungāru vižla (īssp) GRAVIS IGNIS BARSELONA īp. L. Robalte – 100 punkti, I pakāpe

3. Vācu asspalvainais putnusuns GUCCI BONUM VENANDI īp. A. Fjodorovs - 95 punkti, I pakāpe

4. Vācu īsspalvainais putnusuns NIGHT FORCE TRAINER īp. A. Zablockis - 92 punkti I pakāpe

5. Vācu īsspalvainais putnusuns AIKO FOM KENIG VESTEN īp. V. Misterovočius - 87 punkti I pakāpe

6. Ungāru vižla (īssp) EVERLASTING LOVE FREE JAZZ īp. B. Soloveja – 82 punkti, II pakāpe

7. Ungāru vižla (īssp) DEMI ANGELO D’ORO BELLALOTTE CANE īp. D. Pālēna– 81 punkts, II pakāpe

8. Ungāru vižla (īssp) DEARLY BELOVED FREE JAZZ īp. A. Rannaste– 74 punkti, II pakāpe

9. Krievu spniels LARČIJS BUČES īp. E. Kokoreva – 78 punkti, III pakāpe

10. Veimārietis (īssp.) GIRL NEXT DOOR SAULES DĀRZI īp. E. Suits – 73 punkti, III pakāpe

11. Vācu īsspalvainais putnusuns NARO REGAL POWER īp. I. Kļaviņa – 72 punkti, III pakāpe

12. Veimārietis (īssp.) KINGA CARSKI TRAKT īp. P. Pētersone – 61 punkti, III pakāpe

13. Veimārietis (īssp.) FANTOM INDIGO DIOR īp. V. Spārberga – 60 punkti, III pakāpe

14. Ungāru vižla (īssp) DISCO DIAMOND BELLALOTTE CANE īp. L. Blumberga –75 punkti, bez diploma

16. Vācu īsspalvainais putnusuns HERA ZASADKOWE BORY īp. M. Tretjakovs - 62 punkti, bez diploma

17. Vācu īsspalvainais putnusuns NIKIJA REGAL POWER īp. A. Neļķe - 57 punkti, bez diploma

18. Ungāru vižla (īssp.)MAROSVOLGYI LUDAS īp. E. Dreismanis 50 punkti, bez diploma

19. īp. Angļu pointers SAREGRESI VENTULUS LITTLE PIRATE M. Virula - 42 punkti, bez diploma

20. īp. Angļu pointers DRAGONHUNTER A BEVY QUAIL īp. L.Bāra - 37 punkti, bez diploma

 

Vieta: Babītes novads, Laivu bāze ''Dālderi''

Tiesnešu komisija:

Tiesneši: J.Štrekkere, P.Zvaigzne, A. Zvaigzne

 

APSVEICAM UZVARĒTĀJUS UN PĀRBAUDES DALĪBNIEKUS! 

  1. LAIMA MOON EYES īp. R. Andžāns, 97 punkti, 1. pakāpes diploms, CACT
  2. ARGO īp. M. Smetankins, 95 punkti 1. pakāpes diploms, RCACT
  3. PASJA MOON EYES īp. R. Andžāns, 93 punkti 1. pakāpes diploms
  4. ARABEL REX ASTOR  īp. I. Jonaitis, 89 punkti, 1. pakāpes diploms
  5. ARABEL REX ARU, īp. I. Sičevskis, 87 punkti, 1. pakāpes diploms
  6. KARLOS ARABEL REX īp. K. Džeriņa, 86 punki 1. pakāpes diploms
  7. FINA DEGLI ALTI PASCOLI īp. R. Andžāns, 85 punkti, 1. pakāpes diploms
  8. CALLIDUS INVICTUM UPE , īp. M. Narbutaite, 77 punkti, 2. pakāpes diploms
  9. ARABEL REX AVATAR īp. K. Džeriņa, 73 punkti, bez diploma
  10. RUNA BLACKBERRY POINT īp. R. Raginska,  60 punkti, bez diploma

APSVEICAM UZVARĒTĀJUS UN PĀRBAUDES DALĪBNIEKUS! 

Vieta: Vikuļciems, Babītes mežniecība, Babītes novads

Tiesnešu komisija:

Tiesneši: J.Štrekkere, P.Zvaigzne 

  1. Vācu īsspalvainais putnusuns ARABEL REX ARU  100 punkti 1. pakāpes diploms, īp. I. Sičevskis

  2. Krievu spaniels DREIK 96 punkti 1. pakāpes diploms, īp. V. Komarovs

  3. Krievu spaniels CHERRY 82 punkti 1. pakāpes diploms, īp. J. Pumpure

  4. Veimārietis ORO D’ETNA TIA ROSE 80 punkti 1. pakāpes diploms, īp. Dz. Brants

  5. Ungāru vižla (isspalvaina) SANTIAGO 71 punkts 2. pakāpes diploms, īp. J. Biļecka

  6. Ungāru vižla (īsspalvaina) MELODIYA VETRA ROCK AND ROLL 82 punkti, 3. pakāpes diploms, īp. J. Osis

  7. Krievu spaniels TYSON STAR 60 punkti 3. pakāpes diploms, īp. I. Vasiķlova

  8. Veimārietis NEO BROWN ARCENTUM 60 punkti 3.pakāpes diploms, īp. J. Tarvids

  9. Ungāru vižla (īsspalvaina) AMBRAVITTORIYA BELCANTO 36 punkti, bez diploma, īp. I. Dzērve

  10. Ungāru vižla (īsspalvaina) MELODIYA VETRA RAPSODIA 54 punkti, piedalījās ārpus konkurences, īp. G. Gaigals

08.10.2016. –pārbaude putnusuņiem un spanieliem (lauks)

Tiesnešu komisija: J.Štrekkere, P.Zvaigzne, A. Zvaigzne (stažieris)

Apsveicam visus putnusuņu pārbaudes (lauks) dalībniekus un uzvarētājus!

LP2016

Rezultāti:

1. Vācu īsspalvainais putnusuns ARGO īp. M. Smetankins - 94 punkti I pakāpe

2. Īru seters FRINAN DEAR WENDY īp. Tull M. & Tull A.(EE) – 65 punkti, III pakāpe

3. Vācu īsspalvainais putnusuns MIKA ARABEL REGAL īp. B.Kaprāne - 65 punkti, bez diploma

4. Vācu īsspalvainais putnusuns RUNA BLACKBERRY POINT īp. R.Raginska - 54 punkti, bez diploma

5. Itāļu braks PRADA DEL TAVULIDDARO īp. J. Straume, 42 puntki, bez diploma

6. Angļu seters WARPAINT OF MEADOW’S BROOK īp. L. Kordjaka, 41 punkts, bez diploma

7. Īru seters VINCA THORE IOKKER īp. V. Tuisk (EE) , 37 punkti, bez diploma

8. Ungāru vižla ANTEO AUTUMNUS LIBERI īp. I. Vempere, 34 punkti , bez diploma

Apsveicam visus jaunsuņu pārbaudes dalībniekus un uzvarētājus!

 jjp

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Diplomus ieguva:

1. Vācu īsspalvainais putnusuns ARABEL REX ASTOR īp. I. Jonaitis - 97 punkti I pakāpe

2. Vācu īsspalvainais putnusuns ARGO īp. M. Smetankins - 95 punkti I pakāpe

3. Vācu īsspalvainais putnusuns ARABEL REX AVATAR īp. K. Džeriņa- 88 punkti I pakāpe

4. Krievu spaniels TIMOTI-CHERRY īp. J. Pumpure - 83 punkti I pakāpe

5. Veimārietis īssp. CHANEL DOTYK POLUDNIA īp. Z. Ulmane - 71 punkts, II pakāpe

6. Veimārietis īssp. ERNO EXCITING HUNTDAY īp. J. Logina - 81 punkts III pakāpe