LMSK small

Uzmanību!

Vēlamies informēt, ka sakarā ar koronavīrusa "Covid-19" izplatību, LMSK uz doto brīdi  pieņem apmeklētājus pēc iepriekšēja pieraksta. Jautājumu gadījumā lūgums sākumā zvanīt vai kontaktēties elektroniski. http://latviangundogs.org/new/lv/par-klubu/kontakti-un-rekviziti

Informējam, ka no š.g.14.oktobra ieeja LKF telpās atļauta tikai maskās. 

REZULTĀTI / RESULTS

  1. Bavārijas asinspēdu dzinējsuns JUANITA DEIMANTO DULKE īp. M. Pavars, 94 punkti I pakāpe
  2. Ungāru vižla (īssp.) SHILLA LINE FLASH īp. M. Peretyatko 87 punkti, I pakāpe
  3. Vācu īsspalvainais putnusuns SET MOON EYES īp. M. Smetankins, 74 punkti , II pakāpe
  4. Krievu spaniels CARIS , īp. K.Lukševica 74 punkti II pakāpe
  5. Veimārietis EXCELLENT BERIL BLESSED BY GOD īp. V. Spārberga, 64 punkti, III pakāpe
  6. Īsspalvainais taksis ARABICA INDIGO DACH īp. I. Krilova 60 punkti, III pakāpe
  7. Bavārijas asinspēdu dzinējsuns BRITA BRITANIA REMINGTON īp. A. Rēdliha, bez diploma
  8. Bavārijas asinspēdu dzinējsuns BARTA BRITANIA REMINGTON īp. A. Rēdliha, bez diploma
  9. Īsspalvainais taksis ARISTOKRAT SSTRAUMES CHOCOLATE īp. I. Fedčenko bez vērtējuma

Fotogalerija »

Putnusuņu lauka sacensības (CACT) uz purva-pļavas un lauka medījumu

Field competition for pointing dogs (CACT)

2020. g. “19.“ septembrī, Vecumnieki

19th of September, 2020, Vecumnieki

 

REZULTĀTI / RESULTS

1.grupa

  1. Angļu seters DENDABERRI TRIS 97 punkti, I pakāpe, CACT
  2. Īru seters SARMANDO DREAM NOBLE CHOCO 68 punkti, III pakāpe
  3. Īru seters VINCA THORE LEOPOLD 61 punkts, bez diploma
  4. Īru seters SARMANDO DREAM LOVE TRIUMF bez diploma
  5. Angļu seters DENDABERRY TOWY bez diploma
  6. Angļu seters NOTA DU PARC DES CHAUMES bez diploma

2. grupa

  1. Vācu asspalvainais putnusuns NIGHT FORCE WALKER 90 punkti I pakāpe CACT
  2. Veimārietis (īssp.) GIRL NEXT DOOR SAULES DĀRZI 68 punkti III pakāpe
  3. Ungāru vižla (īssp.) DISCO DIAMOND BELLALOTTE CANE 66 punkti, III pakāpe
  4. Ungāru vižla (īssp.) ERRANDO FELICE BELLALOTTE CANE 51 punkts, bez diploma
  5. Veimāriets (īssp) NIKKO NEVORS STELLA GRISEO 44 punkti, bez diploma
  6. Veimārietis (īssp) EXTREMELY BELOVED HUMAN TOUCH bez diploma
  7. Ungāru vižla (īssp.) SHILLA LINE FLASH bez diploma

3. grupa

  1. Vācu īsspalvainais putnusuns PASJA MOON EYES 100 punkti I pakāpe, CACT
  2. Vācu īsspalvainais putnusuns GAYANA KAJMINIA 89 punkti, I pakāpe , RCACT
  3. Vācu īsspalvainais putnusuns NIGHT FORCE ARTEMIDA 84 punkti I pakāpe
  4. Ungāru vižla (īssp) MARIKA LACERTA 71 punkts, III pakāpe
  5. Vācu īsspalvainais putnusuns SET MOON EYES 66 punkti III pakāpe
  6. Veimārietis (īssp.) FANTOM INDIGO DIOR 61 punkts bez diploma
  7. Ungāru vižla (īssp.) LEMBO PRAUT ILOR DE STAR 32 punkti bez diploma

2020. g. “20.“ septembrī, Vecumnieki

20th of September, 2020, Vecumnieki

 

REZULTĀTI / RESULTS

1.grupa

  1. Angļu seters DENDABERRI TRIS 100 punkti, I pakāpe, CACT
  2. Īru seters SARMANDO DREAM NOBLE CHOCO 77 punkti, II pakāpe
  3. Īru seters VINCA THORE LEOPOLD 76 punkt, III pakāpe
  4. Īru seters SARMANDO DREAM LOVE TRIUMF 52 punkti, bez diploma
  5. Angļu seters DENDABERRY TOWY bez diploma
  6. Angļu seters NOTA DU PARC DES CHAUMES bez diploma

2. grupa

  1. Vācu asspalvainais putnusuns NIGHT FORCE WALKER 83 punkti II pakāpe
  2. Vācu īsspalvainais putnusuns SET MOON EYES 82 punkti II pakāpe
  3. Ungāru vižla (īssp.) ERRANDO FELICE BELLALOTTE CANE 46 punkti, bez diploma
  4. Veimārietis (īssp.) GIRL NEXT DOOR SAULES DĀRZI 43 punkti, bez diploma
  5. Veimārietis (īssp) EXTREMELY BELOVED HUMAN TOUCH bez diploma
  6. Veimārietis (īssp.) FANTOM INDIGO DIOR bez diploma
  7. Vācu īsspalvainais putnusuns NIGHT FORCE ARTEMIDA bez diploma

3. grupa

  1. Vācu īsspalvainais putnusuns PASJA MOON EYES 100 punkti I pakāpe, CACT
  2. Vācu īsspalvainais putnusuns GAYANA KAJMINIA 90 punkti, II pakāpe
  3. Ungāru vižla (īssp) MARIKA LACERTA 86 punkti, II pakāpe
  4. Ungāru vižla (īssp.) SHILLA LINE FLASH 66 punkti, III pakāpe
  5. Veimāriets (īssp) NIKKO NEVORS STELLA GRISEO 45 punkti, bez diploma
  6. Ungāru vižla (īssp.) LEMBO PRAUT ILOR DE STAR 39 punkti bez diploma

Apsveicam uzvarētājus un sacensību dalībniekus!
Congratulations to all participants and winners!

Rezultāti

  • Vācu spaniels QUECKE VOM PFARRKOPF, īp. U. Niklus, EE, 1. pakāpe, 92 punkti
  • Velsas springerspaniels FLORIDA BRIXI'S PRIDE, īp. H. Lest, EE, 1. pakāpe, 92 punkti
  • Krievu spaniels CEZDEBOYAR AMUR īp. M. Stockis, LV 1. pakāpe, 92 punkti
  • Krievu spaniels CEZDEBOYAR BARON īp. J. Jasons, LV 1. pakāpe, 91 punkti
  • Ungāru vižla (īssp.) ANNILLAT'ZI DREAM BY ASHA LAIMA īp. R. Pilnik, EE, 1. pakāpe, 91 punkts
  • Vācu īsspalvainais putnusuns MICSKEI HERO īp. G. Krastiņš, LV 1. pakāpe, 87 punkti
  • Vācu īsspalvainais putnusuns JOURNEY OF THE LEGEND UPE īp. M. Narbutaite, LT, 1.pakāpe, 86 punkti
  • Vācu īsspalvainais putnusuns NIGHT FORCE ARTEMIDA īp. A. Kivitar & A. Rannaste, EE 1. pakāpe, 80 punkti
  • Krievu spaniels CARIS BUONDEFLIN īp. K. Lukševica, LV, 2.pakāpe, 77 punkti
  • Velsas springerspaniels BETRYS GELLI-NUD, īp. I. Pētersone, LV, 3.pakāpe, 69 punkti
  • Velsas springerspaniels REDSPRINGS FILOMENA DDRAI GOCH, īp. A. Zavodilova, LV, 3.pakāpe, 69 punkti
  • Krievu spaniels CEZDEBOYAR BARCHY īp. E. Ģibietis, LV 3.pakāpe, 68 punkti
  • Velsas springerspaniels BRAN GELLI-NUD, īp. I. Pētersone, LV, 3.pakāpe, 68 punkti
  • Ungāru vižla (īssp.) TORUKAS MAKTO FREJOS ŠEIMA, īp. K. Ozoliņš, LV, 57 punkti, bez diploma
  • Velsas springerspaniels REDSPRINGS FLUR DDRAI GOCH, īp. N. Kučerjavaja, LV, 56 punkti, bez diploma
  • Angļu springerspaniels AGLIANA TOSCANA LIGHTSPRINGS, īp. T. Nikitina, LV, bez diploma
  • Velsas springerspaniels REDSPRINGS FOLANT DDRAI GOCH, īp. A. Kuļešova, LV, bez diploma
  • Velsas springerspaniels REDSPRINGS FLOYD DDRAI GOCH, īp. R. Zaldāte, LV, bez diploma

jsp 202009 04s jsp 202009 04s

jsp 202009 04s jsp 202009 04s