LMSK small

Ar 01.11.2019. tiek uzsākta rezervāciju pieņemšana Veimāras putnu suņa (VEIMĀRIETIS) kucēniem no izciliem un titulētiem vecākiem ar teicamām veselības un lieliski nokārtotām darba spēju pārbaudēm.

Tēvs: ERNO EXCITING HUNTDAY (CANIS FORTUNA HUNTER X DAISY DRONDO CANAR’GO)

Health test: HD – AA; ED – 00 LV CH, LT CH, EE CH, BALT CH, LV JCH, LT JCH, EE JCH, BALT JCH, MULTI WINNER, MULTI BOB, MULTI BIG, Interčempiona titula kandidāts

Audzētāja: Jolanta Logina (+371 29 190 609)

Māte: ORO D’ETNA TIA ROSE (SMOKI FILDS X THE ANGEL OF LOVE CARSKI TRAKT)

Health test: HD – AA; ED – 00 LV CH, LT CH, EE CH, BALT CH, LV JCH, LT JCH, EE JCH, BALT JCH, MULTI WINNER, MULTI BOB, MULTI BIG, Latvijas Nacionālās visu šķirņu suņu izstādes BIS 1 un BIS 3 titula ieguvēja, Interčempiona titula kandidāte.

Tija ir izcilāko Amerikas, Austrālijas un Eiropas šīs šķirnes čempionu asins līniju nesēja.

Kucēni aug privātmājā, veselīgā lauku vidē!

Suņuki ir dzimuši 21. oktobrī un pie jaunajiem saimniekiem varēs doties pēc 17. decembra. Atsavināšanas brīdī tie būs socializēti, čipoti un potēti atbilstoši vecumam. Katram kucēnam būs Eiropas parauga pase un uz jaunā īpašnieka vārda tiks izsniegti FCI/LKF ciltsraksti.

Telefona nr. saziņai latviski un krieviski: +371 26 174 037
English conversation: +371 29 228 170
E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

2019 weimar o

 

Vieta: "Dālderi", Babītes novads
Tiesnešu komisija: J.Štrekkere, V. Jurgone
Dalības maksa:

  • LMSK biedriem EUR 25,00 par suni.
  • LKF klubu biedriem EUR 30,00 par suni
  • Dalībniekiem no ārzemēm EUR 35.00 par suni

Pārbaudes sākums: plkst. 11:00
Reģistrācijas sākums: plkst. 10:45

Dalība pārbaudēs – pēc iepriekšējas pieteikšanās!
Lūdzam atsūtīt uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. šādus dokumentus:

  1. ciltsrakstu kopija
  2. aizpildīts pieteikums
  3. garantijas vēstule
  4. maksājuma uzdevuma kopija
  5. LKF 2019.gada maksājumu karte

Rekvizīti:
LATVIJAS MEDĪBU SUŅU KLUBS,
Reģ.Nr. 40008029108,
Swedbank, SWIFT: HABALV22
konts: LV54HABA0551014516259

Informācija un pieteikšanās pa tel. 29272444!

Vietu skaits ir ierobežots!

Apsveicam sacensību dalībniekus un uzvarētājus!

Rezultāti

05.10.2019.

I grupa

  1. Vācu īsspalvainais putnusuns PASJA MOON EYES īp. R. Andžāns, LV – 1. pakāpe 100 punkti, CACT
  2. Vācu īsspalvainais putnusuns ARABEL REX BERETTA īp. P. Zvaigzne, LV – 1. pakāpe 99 punkti, RCACT
  3. Ungāru vižla (īssp) MARIKA LACERTA, īp. R. Otts, EE – 1. pakāpe, 90 punkti
  4. Vācu asspalvainais putnusuns GLORY BONUM VENANDI, īp. B. Blūma, LV – 3. pakāpe, 70 punkti
  5. Ungāru vižla (īssp.) EVERLSTING LOVE FREE JAZZ īp. B. Soloveja, LV – 3. pakāpe, 63 punkti

    Ungāru vižla (īssp.) MARGARET OF SKYROCKET, īp. E. Moldau, EE – bez vērtējuma

    Veimārietis (garsp.) SINCHRONIJA MERIDIANUS DE UNA, īp. D. Mieliauskaite, LT – bez vērtējuma

II grupa

  1. Vācu īsspalvainais putnusuns GAYANA KAJMINIA īp. K. Gribovskis, LV – 1. pakāpe, 100 punkti, CACT
  2. Vācu īsspalvainais putnusuns KVANTA ARABEL REX, īp. P. Zvaigzne, LV – 1. pakāpe 96 punkti, RCACT
  3. Vācu īsspalvainais putnusuns AIK HUNTER STYLE īp. M. Dreiblathens, LV – 1. pakāpe 92 punkti
  4. Vācu īsspalvainais putnusuns NIGHT FORCE TRAINER, īp. A. Zablockis, LV – 1. pakāpe 81 punkts
  5. Ungāru vižla (īssp.) GRAVIS IGNIS BARSELONA īp. L. Robalte, LV – 2. pakāpe 80 punkti

    Vācu īsspalvainais putnusuns ARROW TISKI RIT , īp. I. Jonaitis, LV – bez vērtējuma

   Vācu īsspalvainais putnusuns FINA DEGLI ALTI PASCOLI īp. R. Andžāns, LV – bez vērtējuma

    Ungāru vižla (īssp.) SALDOZO PRIEKS PRINCESE PEPILOTTA, īp. D.& Ē. Rumjancevi, LV – bez vērtējuma

III grupa

  1. Gordonseters AVENTADOR Z GLUSZCOWEGO LASU īp. S. Žiobakaite, LT – 1. pakāpe 100 punkti , CACT
  2. Angļu seters DENDABERRI TRIS īp. R. Andžāns – 1. pakāpe, 91 punkts, RCACT
  3. Angļu seters BLAZING BRONZE FRONT PAGE NEWS, īp. J. & E. Faizullin, EE – 3. pakāpe, 69 punkti

  Īru seters VINCA THORE LEOPOLD, īp. K. Kalamees-Pani, EE – bez vērtējuma

  Īru seters FRINAN DEAR WENDY, īp. Tull M. & Tull A., EE – bez vērtējuma

  Angļu seters NOTA DU PARC DES CHAUMES, īp. R. Andžāns – bez vērtējuma

 Angļu pointers SAREGRESI VENTULUS LITTLE PIRATE īp., M. Virula, EE – bez vērtējuma

 

06.10.2019.

I grupa

  1. Angļu seters DENDABERRI TRIS īp. R. Andžāns, LV – 1. pakāpe 100 punkti, CACT
  2. Gordonseters AVENTADOR Z GLUSZCOWEGO LASU īp. S. Žiobakaite, LT – 1. pakāpe 93 punkti, RCACT
  3. Īru seters FRINAN DEAR WENDY, īp. Tull M. & Tull A., EE – 1. pakāpe , 81 punkts
  4. Angļu seters BLAZING BRONZE FRONT PAGE NEWS, īp. J. & E. Faizullin, EE – 2. pakāpe 78 punkti

Īru seters VINCA THORE LEOPOLD, īp. K. Kalamees-Pani, EE – bez vērtējuma

Angļu seters NOTA DU PARC DES CHAUMES, īp. R. Andžāns – bez vērtējuma

Angļu pointers SAREGRESI VENTULUS LITTLE PIRATE īp., M. Virula, EE – bez vērtējuma

II grupa

  1. Vācu īsspalvainais putnusuns ARABEL REX BERETTA īp. P. Zvaigzne, LV – 1. pakāpe, 100 punkti , CACT
  2. Vācu īsspalvainais putnusuns GAYANA KAJMINIA īp. K. Gribovskis, LV – 1. pakāpe , 99 punkti, RCACT
  3. Ungāru vižla (īssp) MARIKA LACERTA, īp. R. Otts, EE – 1. pakāpe 94 punkti
  4. Vācu asspalvainais putnusuns GUCCI BONUM VENANDI, īp. A. Fjodorovs, LV – 1. pakāpe, 83 punkti

Ungāru vižla (īssp.) MARGARET OF SKYROCKET, īp. E. Moldau, EE – bez vērtējuma

Ungāru vižla (īssp.) SHILLA LINE FLASH īp. M. Peretyatko, RUS – bez vērtējuma

Veimārietis (garsp.) SINCHRONIJA MERIDIANUS DE UNA, īp. D. Mieliauskaite, LT – bez vērtējuma

III grupa

  1. Vācu īsspalvainais putnusuns FINA DEGLI ALTI PASCOLI īp. R. Andžāns, LV – 1. pakāpe 100 punkti, CACT
  2. Vācu īsspalvainais putnusuns PASJA MOON EYES īp. R. Andžāns, LV – 1. pakāpe 99 punkti , RCACT
  3. Vācu īsspalvainais putnusuns KVANTA ARABEL REX, īp. P. Zvaigzne, LV – 1. pakāpe 99 punkti
  4. Ungāru vižla (īssp.) SALDOZO PRIEKS PRINCESE PEPILOTTA, īp. D.& Ē. Rumjancevi, LV – bez vērtējuma

Ungāru vižla (īssp.) EVERLASTING LOVE FREE JAZZ, īp. B. Soloveja, LV – bez vērtējuma

Ungāru vižla (īssp.) SOMLOHEGYI CEFRE īp. B. Soloveja, LV – bez vērtējuma

Vācu īsspalvainais putnusuns AIK HUNTER STYLE īp. M. Dreiblathens, LV – bez vērtējuma

Vācu īsspalvainais putnusuns ARROW TISKI RIT , īp. I. Jonaitis, LV – bez vērtējuma

 

Apsveicam uzvarētājus un sacensību dalībniekus!

Congratulations to all participants and winners!

Rezultāti

1./2. Ungāru vižla (īssp.) SHILLA LINE FLASH īp. M. Peretyatko, RUS, LV, 1. pakāpe,   100 punkti
1./2. Ungāru vižla (īssp.) ERRANDO FELICE BELLALOTTE CANE, īp. E. Bramanis, LV 1. pakāpe, 100 punkti
3. Angļu seters NOTA DU PARC DES CHAUMES , īp. R. Andžāns, LV, 1. pakāpe, 96 punkti
4. Vācu īsspalvainais putnusuns ARROW TISKI RIT īp. I. Jonaitis, LV 1. pakāpe, 93 punkti
5. Ungāru vižla (īssp.) TARCHAN OF BERŽORAS, īp. S. Vanaga, LV, 1. pakāpe, 89 punkti
6. Vācu asspalvainais putnusuns NIGHT FORCE WALKER īp. J. Brigmanis, LV, 1. pakāpe,   88 punkti
7. Ungāru vižla (īssp.) ECROSS INTERO BELLALOTTE CANE, īp. D. Pālēna & M. Dukaļska, LV 1. pakāpe, 87 punkti
8. Ungāru vižla (īssp.) MARGARET OF SKYROCKET īp. E. Moldau, EE, 1. pakāpe, 86 punkti
9. Ungāru vižla (īssp.) HALSTON XY, īp. O. Zholik, RUS, 2. pakāpe, 79 punkti
10. Veimārietis (īssp.) NORETE STELLA GRISEO , īp. A. Dedzis, LV , 2. pakāpe, 77 punkti
11. Vācu asspalvainais putnusuns GRACE FANTASTIC OF MIKI īp. I. Reņģe, LV 2. pakāpe,   74 punkti
12. Veimārietis (īssp.) EXTREMELY BELOVED HUMAN TOUCH , īp. B. Soloveja & A. Rannaste , 3. pakāpe, 77 punkti
13. Veimārietis (īssp.) FANTOM INDIGO DIOR, īp. V. Spārberga, LV , 3. pakāpe, 74 punkti
14. Ungāru vižla (īssp.) HOSTA HARISMA TURMERIC, īp. Rumjancevi D. & Ē. ,LV , 3. pakāpe, 65 punkti
15./16. Veimārietis (īssp.) NIKKO NEVORS STELLA GRISEO, īp. D. Buša, LV, 3. pakāpe, 64 punkti
15./16. Krievu spaniels CEZDEBOYAR AMUR, īp. M. Stockis, LV, 3. pakāpe, 64 punkti

Veimārietis (īssp.) KLER GRAY AMBER, īp. Dz. Brants, LV bez novērtējuma
Veimārietis (īssp.) JOGGY JAMPER DANTARIO , īp. J . Logina, LV, bez novērtējuma
Angļu pointers WEIMPOINT SLOW SHOW SHIMMER, īp. M. Virula & K.Pilatuš , EE, bez novērtējuma

Foto galerija

2019 jp rudens 1

2019 jp rudens 2

Reģistrācija ir beigusies! 

Dalības maksa:

  • LMSK biedriem EUR 25,00 par suni
  • LKF klubu biedriem EUR 30,00 par suni
  • Dalībniekiem no ārzemēm EUR 35.00 par suni

Vieta: Laivu bāze ‘’Dālderi’’, Babītes novads
Tiesnešu komisija:
Tiesneši: J.Štrekkere, A.Zvaigzne

Pārbaudes sākums: plkst. 10:00
Reģistrācijas sākums: plkst. 09:45
Tikšanās: plkst. 09:30

Dalība pārbaudēs – pēc iepriekšējas pieteikšanās!
Lūdzam atsūtīt uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. šādus dokumentus:
1) ciltsrakstu kopija
2) aizpildīts pieteikums
3) garantijas vēstule
4) 2019. gada LKF maksājumu kartes kopija

Informācija un pieteikšanās pa tel. 29425926!
Suņa vecums - 6 līdz 24 mēneši.
Vietu skaits ir ierobežots! Pieraksts notiek līdz 18.09.2019. vai brīdim, kad sasniegts dalībnieku skaita limits.