LMSK small

 

REZULTĀTI/ RESULTS

Apsveicam uzvarētājus un sacensību dalībniekus!

Congratulations to all participants and winners!

Rezultāti.

1.- 3. Vācu īsspalvainais putnusuns ARROW TISKI RIT īp. I. Jonaitis, LV 1. pakāpe, 100 punkti

1.- 3. Vācu īsspalvainais putnusuns SET MOON EYES īp. M. Smetankins, LV 1. pakāpe, 100 punkti

1.- 3. Vācu īsspalvainais putnusuns ASPEN RIO NOBLE īp. H. Kirt , EE, 1. pakāpe, 100 punkti

4. Ungāru vižla (īssp.) DAHLIA BRAVE TEAM, īp. K.Valge ,EE , 1. pakāpe, 96 punkti

5. Vācu īsspalvainais putnusuns MERXREM MORGANA īp. J.K. Ruben, EE 1. pakāpe, 95 punkti

6. Ungāru vižla (īssp.) HORTENSIA HANIJA TURMERIC, īp. S. Kozlova & V. Zvaigzne ,LV , 1. pakāpe, 90 punkti

7. Angļu pointers WEIMPOINT SLOW SHOW SHIMMER, īp. M. Virula & K.Pilatuš , EE, 1. pakāpe, 84 punkti

8. Vācu asspalvainais putnusuns GRACE FANTASTIC OF MIKI īp. I. Reņģe, LV 1. pakāpe,   83 punkti

9. Vācu īsspalvainais putnusuns NIGHT FORCE ARTEMIDA īp. A. Kivitar & A. Rannaste, EE 3. pakāpe, 70 punkti

10.-11. Vācu asspalvainais putnusuns NIGHT FORCE WEST WEST īp. T. Tammet, EE, 3. pakāpe,   69 punkti

10.-11. Vācu īsspalvainais putnusuns KARPATEN IRBIS OLIVER īp. A. Mangel, EE, 3. pakāpe, 69 punkti

12. Ungāru vižla (īssp.) HOLLY MAŽAS BROLIS, īp. I. Širmeniene, LT, 3. pakāpe, 64 punkti

13. Ungāru vižla (īssp.) HOSTA HARISMA TURMERIC, īp. Rumjancevi D. & Ē. ,LV , 62 punkti, bez diploma

14. Īru seters UNIKAT RUDE ZIOLKO īp. I. Kīna, LV, 54 punkti, bez diploma

15.-16. Vācu spaniels QUECKE VOM PFARRKOPF, īp. U. Niklus, EE, bez vērtējuma

15.-16. Velsas springerspaniels FLORIDA BRIXI’S PRIDE, īp. H.Lest, EE, bez vērtējuma

Vieta: Laivu bāze ‘’Dālderi’’, Babītes novads
Tiesnešu komisija:
Tiesneši: P. Zvaigzne, J.Štrekkere, A.Zvaigzne

 

 

Cienījamie izstādes "Kluba Uzvarētājs 2020" dalībnieki,

sakarā ar izsludināto ārkārtas situāciju Latvijas Republikā līdz 12.05.2020.g. Latvijas Medību suņu kluba plānotā izstāde "Kluba Uzvarētājs 2020" tiek pārcelta uz 18.07.2020.g. Lūdzam Jūs līdz 15.04.2020.g. informēt mūsu klubu, vai Jūs vēlaties saglabāt savu reģistrāciju un pārcelt to uz jūliju, vai arī vēlaties reģistrāciju atcelt un saņemt iemaksāto dalības maksu (ja tāda tika veikta).

Ar cieņu,
Latvijas Medību suņu klubs

Ir pieejams Latvijas Medību suņu kluba kalendārs 2020. gadam.

 

Vieta: "Dālderi", Babītes novads
Tiesnešu komisija: J.Štrekkere, V. Jurgone
Dalības maksa:

  • LMSK biedriem EUR 25,00 par suni.
  • LKF klubu biedriem EUR 30,00 par suni
  • Dalībniekiem no ārzemēm EUR 35.00 par suni

Pārbaudes sākums: plkst. 11:00
Reģistrācijas sākums: plkst. 10:45

Dalība pārbaudēs – pēc iepriekšējas pieteikšanās!
Lūdzam atsūtīt uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. šādus dokumentus:

  1. ciltsrakstu kopija
  2. aizpildīts pieteikums
  3. garantijas vēstule
  4. maksājuma uzdevuma kopija
  5. LKF 2019.gada maksājumu karte

Rekvizīti:
LATVIJAS MEDĪBU SUŅU KLUBS,
Reģ.Nr. 40008029108,
Swedbank, SWIFT: HABALV22
konts: LV54HABA0551014516259

Informācija un pieteikšanās pa tel. 29272444!

Vietu skaits ir ierobežots!

Apsveicam sacensību dalībniekus un uzvarētājus!

Rezultāti

05.10.2019.

I grupa

  1. Vācu īsspalvainais putnusuns PASJA MOON EYES īp. R. Andžāns, LV – 1. pakāpe 100 punkti, CACT
  2. Vācu īsspalvainais putnusuns ARABEL REX BERETTA īp. P. Zvaigzne, LV – 1. pakāpe 99 punkti, RCACT
  3. Ungāru vižla (īssp) MARIKA LACERTA, īp. R. Otts, EE – 1. pakāpe, 90 punkti
  4. Vācu asspalvainais putnusuns GLORY BONUM VENANDI, īp. B. Blūma, LV – 3. pakāpe, 70 punkti
  5. Ungāru vižla (īssp.) EVERLSTING LOVE FREE JAZZ īp. B. Soloveja, LV – 3. pakāpe, 63 punkti

    Ungāru vižla (īssp.) MARGARET OF SKYROCKET, īp. E. Moldau, EE – bez vērtējuma

    Veimārietis (garsp.) SINCHRONIJA MERIDIANUS DE UNA, īp. D. Mieliauskaite, LT – bez vērtējuma

II grupa

  1. Vācu īsspalvainais putnusuns GAYANA KAJMINIA īp. K. Gribovskis, LV – 1. pakāpe, 100 punkti, CACT
  2. Vācu īsspalvainais putnusuns KVANTA ARABEL REX, īp. P. Zvaigzne, LV – 1. pakāpe 96 punkti, RCACT
  3. Vācu īsspalvainais putnusuns AIK HUNTER STYLE īp. M. Dreiblathens, LV – 1. pakāpe 92 punkti
  4. Vācu īsspalvainais putnusuns NIGHT FORCE TRAINER, īp. A. Zablockis, LV – 1. pakāpe 81 punkts
  5. Ungāru vižla (īssp.) GRAVIS IGNIS BARSELONA īp. L. Robalte, LV – 2. pakāpe 80 punkti

    Vācu īsspalvainais putnusuns ARROW TISKI RIT , īp. I. Jonaitis, LV – bez vērtējuma

   Vācu īsspalvainais putnusuns FINA DEGLI ALTI PASCOLI īp. R. Andžāns, LV – bez vērtējuma

    Ungāru vižla (īssp.) SALDOZO PRIEKS PRINCESE PEPILOTTA, īp. D.& Ē. Rumjancevi, LV – bez vērtējuma

III grupa

  1. Gordonseters AVENTADOR Z GLUSZCOWEGO LASU īp. S. Žiobakaite, LT – 1. pakāpe 100 punkti , CACT
  2. Angļu seters DENDABERRI TRIS īp. R. Andžāns – 1. pakāpe, 91 punkts, RCACT
  3. Angļu seters BLAZING BRONZE FRONT PAGE NEWS, īp. J. & E. Faizullin, EE – 3. pakāpe, 69 punkti

  Īru seters VINCA THORE LEOPOLD, īp. K. Kalamees-Pani, EE – bez vērtējuma

  Īru seters FRINAN DEAR WENDY, īp. Tull M. & Tull A., EE – bez vērtējuma

  Angļu seters NOTA DU PARC DES CHAUMES, īp. R. Andžāns – bez vērtējuma

 Angļu pointers SAREGRESI VENTULUS LITTLE PIRATE īp., M. Virula, EE – bez vērtējuma

 

06.10.2019.

I grupa

  1. Angļu seters DENDABERRI TRIS īp. R. Andžāns, LV – 1. pakāpe 100 punkti, CACT
  2. Gordonseters AVENTADOR Z GLUSZCOWEGO LASU īp. S. Žiobakaite, LT – 1. pakāpe 93 punkti, RCACT
  3. Īru seters FRINAN DEAR WENDY, īp. Tull M. & Tull A., EE – 1. pakāpe , 81 punkts
  4. Angļu seters BLAZING BRONZE FRONT PAGE NEWS, īp. J. & E. Faizullin, EE – 2. pakāpe 78 punkti

Īru seters VINCA THORE LEOPOLD, īp. K. Kalamees-Pani, EE – bez vērtējuma

Angļu seters NOTA DU PARC DES CHAUMES, īp. R. Andžāns – bez vērtējuma

Angļu pointers SAREGRESI VENTULUS LITTLE PIRATE īp., M. Virula, EE – bez vērtējuma

II grupa

  1. Vācu īsspalvainais putnusuns ARABEL REX BERETTA īp. P. Zvaigzne, LV – 1. pakāpe, 100 punkti , CACT
  2. Vācu īsspalvainais putnusuns GAYANA KAJMINIA īp. K. Gribovskis, LV – 1. pakāpe , 99 punkti, RCACT
  3. Ungāru vižla (īssp) MARIKA LACERTA, īp. R. Otts, EE – 1. pakāpe 94 punkti
  4. Vācu asspalvainais putnusuns GUCCI BONUM VENANDI, īp. A. Fjodorovs, LV – 1. pakāpe, 83 punkti

Ungāru vižla (īssp.) MARGARET OF SKYROCKET, īp. E. Moldau, EE – bez vērtējuma

Ungāru vižla (īssp.) SHILLA LINE FLASH īp. M. Peretyatko, RUS – bez vērtējuma

Veimārietis (garsp.) SINCHRONIJA MERIDIANUS DE UNA, īp. D. Mieliauskaite, LT – bez vērtējuma

III grupa

  1. Vācu īsspalvainais putnusuns FINA DEGLI ALTI PASCOLI īp. R. Andžāns, LV – 1. pakāpe 100 punkti, CACT
  2. Vācu īsspalvainais putnusuns PASJA MOON EYES īp. R. Andžāns, LV – 1. pakāpe 99 punkti , RCACT
  3. Vācu īsspalvainais putnusuns KVANTA ARABEL REX, īp. P. Zvaigzne, LV – 1. pakāpe 99 punkti
  4. Ungāru vižla (īssp.) SALDOZO PRIEKS PRINCESE PEPILOTTA, īp. D.& Ē. Rumjancevi, LV – bez vērtējuma

Ungāru vižla (īssp.) EVERLASTING LOVE FREE JAZZ, īp. B. Soloveja, LV – bez vērtējuma

Ungāru vižla (īssp.) SOMLOHEGYI CEFRE īp. B. Soloveja, LV – bez vērtējuma

Vācu īsspalvainais putnusuns AIK HUNTER STYLE īp. M. Dreiblathens, LV – bez vērtējuma

Vācu īsspalvainais putnusuns ARROW TISKI RIT , īp. I. Jonaitis, LV – bez vērtējuma