LMSK small

Kucēni un plānotie metieni:

Plānots vacu asspalvainā putnu suna (drathara) metiens

2021. gada janvārī gaidami vacu asspalvainā putnu suna (drathara) kuceni no medībās strādājošiem vecākiem.

Kucenu tevs FLIC VOM WOLFSBERG - importets no Vācijas. Aktīvs medību suns, kas ieguvis Latvijas Jaunā un Latvijas čempiona diplomus, kā arī 3. pakāpes darba diplomu putnusuņu un jaunsuņu pārbaudēs. Krāsa – brūni raibs, displāzijas pārbaude AA:00.

Kucenu mate GRACE FANTASTIC OF MIKI – importēta no Serbijas. Aktīvs medību suns, kura ieguvusi Latvijas Jaunā un Latvijas čempiona diplomus, kā arī 1. pakāpes un 2. pakāpes darba diplomus putnusuņu un jaunsuņu pārbaudēs. Krāsa – melni raiba.

Kuceni bus ar Latvijas Kinologiskas Federacijas (FCI) ciltsrakstiem, ES pasi, mikrocipu un vakcinaciju atbilstosi vecumam. Pie jaunajiem saimniekiem kuceni vares doties marta beigās.

Audzētājs Imants Reņģe, tel. +371 29188462
Vairak informacijas sazinoties personigi.

Fotogalerija »

 

2021 01 kuceni drathar 1

 

 

 


 

 

Padoms jaunajiem suņu audzētājiem

Kucēnu metiena plānošana un realizēšana. Publikāciju lasīt šeit


Informācija par PVD informēšanu par kucēnu tirdzniecību

Sakarā ar to, ka veiktas izmaiņas MK Noteikumos 266. 34.1.punktā, kurš patalaban skan šādi: mājas (istabas) dzīvnieka īpašnieka valdījumā vai turējumā esošā teritorijā, ja par tirdzniecību ar mājas (istabas) dzīvniekiem ir informēta dienesta teritoriālā struktūrvienība.Tas nozīmē, ka ikvienam kluba biedram, kas pārdod kucēnus, kaķēnus, seskus utt. ir jānosūta informācija savas pilsētas, pagasta u.c. PVD pārvaldei.

Neskatotiets uz to, ka ir jāinformē PVD par šo tirdzniecību, dzīvnieka ipašnieks var savā dzīvoklī, mājā nelaist nevienu nepiederošu personu, tai skaitā PVD inspektorus. Ieiet privātīpašumā viņi var tikai ar prokurora parakstītu atļauju. Informēšana neuzliek nekādus papildus pienākumus.

Informāciju var nosūtīt pa pastu, pa faksu vai elektroniski. Nosūtot elektroniski vēstules nobeigumā jāpieraksta „ Dokuments sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. PVD teritoriālo struktūrvienību koordinates varat uzzinātwww.pvd.gov.lv

Informācijas avots:LDDZK